A Takımı Haberleri

Bursa'nın yenilmezliğine son verdik

Bursa'nın yenilmezliğine son verdik

TBL 1.Lig 7.hafta karşılaşmasında Erkek Basketbol takımımız deplasmanda Bursaspor'u 81-91 mağlup etti.

Takımımızda Serhat Uğur fırtına gibi esti...Tam 28 sayı ,4 ribaund ,4 asist ile galibiyette büyük rol oynadı...

1.çeyreğe evsahibi takım Bursaspor 8-0 lık seri başladı.Ekibimiz Hüseyin Akın KANDEMİR ,Serhat UĞUR ve Eren OCAKTÜRK 'ün etkili oyunuyla kısa sürede farkı kapattı.1.çeyreği ekibimiz 22-17 önde kapattı.

2.çeyrekte takımımızda Serhat UĞUR maça damgasını vurdu.Serhat 'a Doruk ,Akın ve Eren 'de eşlik edince farkı 20 sayılara kadar çıkaran takımımız bu çeyreği de 48-27 önde kapadı.

3.çeyrekte evsahibi Bursaspor farkı kapatmak için büyük efor sarfetse de takımımız Isiah Umipig ve Eray AYDOĞAN topu çok iyi paylaştırdı.Takımımız Bursa'nın farkı kapatmasına izin vermedi ve bu çeyreği de 71-51 önde geçti.

4.çeyrekte evsahibi ekip Bursa seyircisinin de destegini alıp farkı eritmeye çalıştı.Takımımız son 4 dakikaya kadar farkın kapanmasına izin vermezken bu andan itibaren evsahibi takımda Recep ,Can ve Ali'nin sayıları ile Bursa farkı 10 sayıya kadar indirdi.(85-75)

Ekibimizde Bursa'nın tam saha presinde Eray ve Serhat ile nefes aldı.Farkın kapanmasına izin vermeyen takımımız maçtan 91-81 galip ayrılarak 7.maçında 5.galibiyetine ulaştı ve ligde 4.sıraya yerleşti.

Takımımızda Serhat Uğur 28 sayı , Eren Ocaktürk 17 sayı ,Akın KANDEMİR 14 sayı ,Eray AYDOĞAN ve Isiah UMIPIG 8'er sayı ile oynadı.Eren OCAKTÜRK 17 sayının yanısıra 7 ribaund aldı.Doruk DORA ise 5 asist ile oynadı.

,Ekibimiz haftaya 30 Kasım Cuma Saat 18.00'de Ankara DSİ 'yi konuk edecek.

 

Sponsorlarımız