A Takımı Haberleri

Çok istedik ama olmadı

Çok istedik ama olmadı

Voleybol Erkekler 1.Ligi 4.Hafta karşılaşmasında takımımız Beşiktaş'a 3-1 mağlup oldu

Hafta içi yaptığımız maç daveti talebimizi geri çevirmeyip uzun zaman sonra 18 Temmuz Spor Salonu'nu tıka basa dolduran Düzce'li sporseverlerimize çok teşekkür ediyoruz..

Maça Beşiktaş taraftar topluluğu Çarşı'nın büyük desteği ile başlayan konuk ekip Beşiktaş ilk sette takımımıza hiç fırsat vermedi.Bu seti 25-14 kazanan Beşiktaş maçta 1-0 öne geçti.

2.sette takımımız müthiş bir mücadele ortaya koydu.Bu seti 25-22 kazanan ekibimiz maça 1-1 lik dengeyi getirdi.

3.set son 5 sayıya berabere girilmesine rağmen konuk ekip Beşiktaş son toplarda  etkili oyuncusu Tupchii'nin etkili servisleri ile üstünlük kurdu ve seti 25-21 kazandı.Maçta 2-1 Beşiktaş öne geçti.

4.sete takımımız çok iyi bir başlangıç yaptı.Maça tekrar dengeyi getirmek için müthiş bir efor ortaya koyan takımımıza dur diyen yine konuk ekibin etkili oyuncusu Tupchii oldu.Sert servisleri ,blokları ve 3 metre gerisinden dahi vurabildiği sert smaçları ile takımımızın oyununu bozan Tupchii bu seti de takımına 25-20 kazandırdı.Bu sonuçla Beşiktaş maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Beşiktaş'ı aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyoruz...Bize bu müthiş kaliteli çekişmeli maçı izlettikleri için her iki takım oyuncularını da kutluyoruz...

 

Galeri

Sponsorlarımız