A Takımı Haberleri

Kadın Dayanışması

Kadın Dayanışması

Düzce’nin önemli hanımefendilerinden Milli oyuncularımıza tam destek geldi.

Düzce Belediyesi Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel AY ,Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Elif Sezer CEBAR ve Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Seçil ACAR , Litvanya’da düzenlenen Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası’nda 4.lük elde eden Milli takım oyuncularımız Rana UÇAR ve Saliha Mandıracı’ya Aydınpınar Düzce Belediyesi Sosyal Tesislerinde yemek verdi. Ayrıca oyuncularımıza başarılarından dolayı saat hediye etti.

Pikniğe Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak ŞENGÜLOĞLU ,Kulüp Başkan Yardımcısı Orhan ALTANLAR ,teknik ekip ve oyuncularda katıldı.

Nursel AY yaptığı konuşmada  “Düzce’nin kendi sokaklarından yetişip Milli takıma yükselme başarısı gösteren oyuncularımızın kendisini çok mutlu ettiğini ve gururlandırdığını, inşallah bundan sonra da Düzce’mizin kendi yetiştirdiği gençlerimizi önemli yerlerde görmeye devam ederiz.” şeklinde konuştu.

Elif Sezer CEBAR ise “Düzce’nin beton sahalarında hocaları Hakan Ateş’le başladıkları yolun sonunda Avrupa’da Milli takım forması giyerek ülkesini temsil etmek… Bir sporcunun en büyük hayali bu olsa gerek. Kendilerini tebrik ediyorum. Her zaman yanlarında destekçileri olacağız “ şeklinde konuştu.

Düzce Belediyesi Kültür Müdürü Seçil ACAR “ Çocuklarımızı uzun zamandır takip ediyorum. Düzce’mizi önce Türkiye’de sonra Avrupa’da herkese duyurdular. Saliha ve Rana’nın hikâyesinin Düzce’mizde başarılı olmak isteyen tüm gençlerimize örnek olacağına inanıyorum. Açtıkları bu başarı yolundan inanıyorum ki daha çok evladımız ilerleyecektir. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum “ diyerek sözlerini bitirdi.

Kulüp Başkanımız Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU ise “ Onlar artık benim çocuklarım gibi. Onların maçlarını izlerken oldukça gururlandım. Birçok kez kendimi tutamadım. Ben Rana ve Saliha’nın daha çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Ayrıca burada bulunan diğer oyuncularımızda kulübümüzü ve şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyorlar. Ben hepsinin de başarılı olacaklarına inanıyorum. Tabi ki Nursel, Elif ve Seçil Hanımın destekleri beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu.

Galeri

Sponsorlarımız