A Takımı Haberleri

Galatasaray'a mağlup olduk

Galatasaray'a mağlup olduk

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 2.Lig Eleme Grubu 8.hafta maçında Kadın Basketbol takımımız Galatasaray Gelişim'e 64-83 mağlup oldu.

Maça konuk ekip Galatasaray uzun oyuncusu İnci Güçlü'nün sayıları ile başladı.Maçın başında 4 sayılık fark yakalayan konuk ekip bunu periyot sonuna kadar sürdürdü ve 1.periyot 13-17 Galatasaray lehine sonuçlandı.

Maçın 2.periyoduna takımımız çok iyi başladı.Kısa sürede oyunu kontrol altına aldı ve 3 dakika içinde farkı 1 sayıya indirdi.(20-21) Konuk ekip mola aldı.

Mola dönüşü konuk ekip maça oldukça baskılı başladı.Ekibimiz bu dakikalarda çok şut kaçırdı.Konuk ekip uzun oyuncusu İnci ile sayılar bulmaya devam etti.Periyodun sonuna kadar bu üstünlüğünü sürdüren konuk keip soyunma odasına 29-41 önde gitti.

Maçın 3.periyoduna takımımız çok kötü başladı.Sayı bulmakta zorlanan ekibimiz ilk sayısını 6 dakika sonra bulabildi.Konuk ekip bu dakikalarda farkı oldukça açtı.(30-58)

Oyundan iyice düşen ekibimiz bu periyodu da 38-67 geride kapattı.

Maçın son periyoduna oldukça etkili başlayan takımımız Rana UÇAR'ın üçlükleri ile farkı eritmeye başladı.Konuk ekip mola aldı.(45-69)

Konuk ekip mola dönüşünde oyunu tekrar dengeledi.Maçta bu dakikadan sonra tempo düştü.Grup lideri konuk ekip Galatasaray Gelişim maçtan 64-83 galip ayrıldı.

Rakibimizi tebrik ediyoruz.

Takımımız 4 Nisan Çarşamba günü saat 14.00'de İzmir deplasmanında İzmir Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacaktır.

 

Galeri

Sponsorlarımız