A Takımı Haberleri

Tek Bilek Tek Yürek Şampiyonluğa

Tek Bilek Tek Yürek Şampiyonluğa

Voleybol Erkekler 1.Ligi 24.Hafta karşılaşmasında takımımız İstanbul BBSK' ünü 3-0 yenerek bitime 2 hafta kala 1.liği garantiledi.

Düzce 18 Temmuz Spor Salonu'nun tıklım tıklım dolu olduğu maçta oyuncu ,taraftar yönetim bütünleşmesi yaşandı.Bu müthiş atmosferde Erkek Voleybol takımımız zorlanmadan maçtan 3-0 galip ayrılarak 24.maçta 23.galibiyetini aldı ve grup maçlarının bitimine 2 maç kala liderliği garantiledi.

Maçta Düzce Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanımız Dursun AY ,Meclis Üyesi Muzaffer BALKANCI ,Düzce Belediyesi YEYPAŞ.İNTAŞ Şirketleri Genel Müdürü Kenan GÖKMEN ,AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Murat AYYILDIZ ,Düzce Gençlik  Hizmetleri Müdürü Feyzullah DERECİ ,Kulüp Başkanımız Hatun Albayrak ŞENGÜLOĞLU ve Kulüp Voleybol Şubesi Sorumlusu Orhan ALTANLAR destek için hazır bulundu.

Ayrıca Aziziye Ortaokulu , Azmimilli Ortaokulu,Mustafa Kemal Ortaokulu ve Farabi Anadolu Lisesi idareci ve öğrencileri destek için salonda yerlerini aldılar.

Erkek Voleybol takımımız için salona gelen değerli misafirlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Takımımız maçın 1.setini 25-19 , 2.setini 25-16 ve 3.setini de 28-26 kazanarak maçtan net bir sonuçla 3-0 galip ayrıldı.

Maç öncesinde hakemler,iki takım oyuncuları ve tüm protokol üyelerimiz Afrin'deki Zeytindalı operasyonunu yürüten Mehmetçiklerimize destek olduklarını gösterdiler.

Maçta Düzce Belediye Başkanımız Dursun AY ,maç esnasında kendisine ayrılan protokol tribününden ayrılarak minik öğrencilerimizin bulunduğu tribünde onların arasında maçı izledi.Öğrencilerle birlikte maç heyecanını yaşayan başkan Dursun AY maç bitimine kadar seyircilerin arasında takımımıza destek oldu.

Belediye başkanımız ve değerli misafirlerimize verdikleri destek dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Takımımız 25.hafta karşılaşmasında 25 Şubat Pazar günü Ankara Spor Salonunda Saat 14.00'de Ziraat Bankası ile ligin son deplasmanında mücadele verecektir.

Galeri

Sponsorlarımız