A Takımı Haberleri

Voleybol takımımız liderliğini sürdürdü

Voleybol takımımız liderliğini sürdürdü

Voleybol Erkekler 1.Ligi 11.Hafta karşılaşmasında takımımız Ziraat Bankası'nı 3-1 mağlup etti.

Maça iyi başlayan taraf konuk ekip Ziraat Bankası oldu.5 sayılık bir avantaj yakalayan konuk ekibe takımımız 18.sayılrda dur diyerek maça dengeyi getirdi.Fakat beraberlik sonrasında çok şansız 3 topumuzun dışarı çıkması ile konuk ekip bir kez daha avantaj sahibi oldu ve son sayılarda aldığı üst üste sayılarla seti 19-25 kazandı ve maçta 1-0 öne geçti.

Maçın 2.setine takımımız müthiş mücadele ile başladı.15.sayılara kadar rakip takımın direncini kıramadık.Bu anlarda Sasha Dergunov ve Kerem ile bulduğumuz sayılarla farkı açmaya başladık.Bu seti takımımız 25-17 kazanarak maça 1-1 eşitlik getirdi.

3.sette oldukça çekişmeli geçti.Fakat bu sette takımımız hem smaç hem blok larda büyük bir üstünlük kurdu.Kaptan Hüseyin Alper-Görkem YAZGAN ,Alperen ve Sasha konuk ekibe adeta duvar ördü.Bu setide takımımız 25-20 kazanarak maçta 2-1 öne geçti.

4.sette takımımız setin başından itibaren konuk ekip üzerinde büyük üstünlük sağladı.Sencer Ürer'in de bu sete büyük katkıları olurken ,Kerem,Sasha nın smaçları Ziraat Bankasının direncini tamamen düşürdü.Ekbimiz bu setide 25-16 kazanarak maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Takımımızın ligde liderliği sürüyor.Oyuncu ve antrenörlerimizi kutluyoruz.

Erkek Voleybol takımımız 1.devrenin son maçı için haftaya Ankara deplasmanına gidecek.23 Aralık Cumartesi Saat 16.00'da Eserspor ile karşılaşacağız.

Galeri

Sponsorlarımız