A Takımı Haberleri

İlk mağlubiyet

İlk mağlubiyet

Voleybol Erkekler 1.Ligi 10.Hafta karşılaşmasında takımımız nefes kesen maçta Bigadiç Belediyespor'a 3-1 mağlup oldu.

10.Hafta karşılaşmasında ekibimiz Bigadiç Belediyespor'a 3-1 mağlup oldu ve 9 maçlık galibiyet serisi de sona ermiş oldu.Takımdaki 5 oyuncumuzun hastalığı nedeniyle serum yiyerek oynayabilmesi bizi maçta oldukça olumsuz etkiledi.Maç boyunca halsiz görünen oyuncularımız ellerinden geleni yapmaya çalışsalar da maçı çevirmeye güçleri yetmedi.Bigadiç Belediyespor'u da etkili ve hırslı oyunlarından dolayı kutluyoruz.Özellikle eski oyuncumuz Vasili ,sezonun en iyi maçlarından birini bize karşı oynadı.Buyunun yanı sıra konuk ekipte Tolga da etkili bir oyun ortaya koydu.

Maçın 1.seti 20.sayılara kadar berabere  gitse de konuk ekip 1 top fazla olan avantajını iyi kullanarak bu seti 25-22 kazandı.

2.set yine çekişme içinde geçti.Son topa kadar süren mücadele 2 kez uzadı.Fakat şans Bigadiç Belediyespor'dan yanaydı ve bu seti konuk ekip 28-26 kazanarak maçta 2-0 öne geçti.

3.sette takımımız bütün gücüyle maça asıldı.Bu halde bile oyuncularımızın bitkin olduğu görüldü.Bu seti takımımız 25-22 kazanarak maçı çevirme yolunda umutlandı.

4.set inanılmaz heyecan içinde geçti.Sete 4-0 lık avantaj yakalayarak başlayan konuk ekibe takımımız müthiş bir karşılık verdi ve 18.sayılarda konuk ekibi yakaladı.Bu andan itibaren karşılıklı sayılar vardı.İki tarafda servis kıramazken set uzatmaya gitti.24-24..Bugün şans Bigadiç'in yanındaydı son topta yine başarılı olan konuk ekip bu seti 26-24 kazanarak maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Takımımız haftaya 9 Aralık Cumartesi Saat 14.00'de İstanbul Haldun ALAGAŞ Spor salonunda İstanbulspor Beylikdüzü ile karşılaşacaktır.

 

Galeri

Sponsorlarımız