A Takımı Haberleri

Çekişmeli maç bizim

Çekişmeli maç bizim

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 4.Hafta karşılaşmasında Kadın Basketbol takımımız Abdullah Gül Üniversitesi Gelişim'i 75-68 mağlup etti.

Maçın başından sonuna kadar çekişme içinde geçen maçta Bizim Kızlar 3.Periyodun ortalarında  oyunda sağladığı üstünlükle maçtan galip ayrılmasını bildi.

Maçın 1.periyodunda her iki takımda da karşılıklı basketler vardı.Periyodun sonuna kadar bu böyle devam etti ve periyot 20-20 sona erdi.

2.periyotta ekibimiz en skorer oyuncusu Ronahi ile etkili olurken ,rakip takımda Halime ve Sezer ile sayılar buldu.Çekişme periyot sonuna kadar sürdü.Takımımız soyunma odasına 40-38 önde girdi.

3.periyodun 5 .dakikasına kadar maçta denge sürdü.50-50 lik eşitlikle süren periyodun son 5 dakikasında takımımız Duygu,Ronahi ve Saliha'nın etkili oyunu ile farkı 12 sayıya kadar çıkardı.Farkın daha da açılmasını beklerken konuk ekip bulduğu dış şut isabetleri ile farkı eriterek son periyoda girdi.Takımımız bu periyodu da 60-55 önde bitirdi.

Son periyotta takımımız yine farkı artırdı.Fakat konuk ekip tekrar farkı kapatmaya başladı.Takımımız maç boyu hiç geri düşmediği maçın son anlarında da aradaki farkın kapanmasına izin vermedi ve maçtan 75-68 galip ayrılarak oynadığı 3.maçında da sahadan galibiyetle ayrıldı.

Takımımız haftaya Cuma günü 17 Kasım 2017 Saat 17.00' de yine Düzce 18 Temmuz Spor Salonunda Batıkent Yıldızlar ile karşılaşacaktır.

Galeri

Sponsorlarımız