A Takımı Haberleri

Bizim Kızlar çok farklı

Bizim Kızlar çok farklı

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 2.Hafta karşılaşmasında Kadın Basketbol takımımız Bartın Belediyesi'ni 103-68 mağlup etti.

Kadın Basketbol takımımız E Grubu 2.hafta karşılaşmasında Bartın Belediyesini rahat bir oyunla farklı mağlup etti.

1.periyodun ilk 2 dakikası karşılıklı basketlerle geçilirken bu andan itibaren takımımız yaptığı baskı ve fast break hucümlarla bir anda farkı açmaya başladı.Rakip takım kendine gelinceye kadar ekibimiz özellikle Ronahinin üst üste bulduğu sayılarla farkı 15 sayılara kadar çıkardı.Periyot sonunda oyuncu değişikliklerine giden takımımız biraz frene bassa da ilk periyot 40-17 üstünlüğümüzle sonuçlandı.

2.periyotta maça başlayan ilk beşini tamamen değiştirenn ekibimizin oyununda farklı bir durum oluşmadı ve takımımız rahat bir şekilde farkı artırmaya devam etti.Takımımız 2.periyodu ve ilk yarıyı 60-30 önde tamamladı.

3.periyotta konuk ekip biraz canlanarak farkı eritmeye çalıştı.Özellikle yaşı oldukça yüksek olmasına rağmen Banu 'nun sayıları ile ayakta kalan konuk ekip farkın çok yukarılara taşınmasına engel oldu.Banu özellikle serbest atışlarda yuzde 100 ile oynayarak takımının sayı yükünü sırtladı.Banu maçta 36 sayı attı.Konuk ekip 2 oyuncu ile sayı bulurken ekibimizde hemen hemen tüm oyuncularımız sayı buldu.Bu periyodu da takımımız 78-52 önde kapadı.

4.periyotta maçın temposu iyice düşerken yedek kıulübesinde sayı atmayan oyuncularda bu periyotta sayı buldular.Takımımız rahat geçen maçı 103-68 kazanarak ligde 2.maçında 2.galibiyetine ulaştı.

Ekibimizi canı gönülden kutluyoruz.

Takımımız haftayı BAY yani maç yapmadan geçirecektir.

#duzcebelediyespor

Galeri

Sponsorlarımız