A Takımı Haberleri

Erkek Basketbol takımımız Borsa İstanbul EML'de..

Erkek Basketbol takımımız Borsa İstanbul EML'de..

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Erkek Basketbol takımımız Borsa İstanbul Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde panele katıldı.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü basketbol takımı öğrencilerle buluştu.

Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü basketbol takımından Yardımcı Antrenör Altuğ Kuru, Kondisyoner Çağdaş Özkul, Takım Kaptanı Ersin Görkem, Mesut Ademoğlu ve KyleHunt Düzce Borsa İstanbul Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde panele katıldı. 

Okula ilk girişten itibaren başarılı sporculara büyük ilgi gösteren öğrenciler sordukları sorularla da buluşmayı bir hayli renklendirdiler. Öğrencilere, yaptıkları çalışmalar ve sportif kariyerleri hakkında bilgiler veren takımın oyuncuları, sporla ilgilenen öğrencilere çok çalışmaları konusunda tavsiyede bulundu.

Basketbol yaşantıları dışında sporcuların nelerle uğraştığının merak edilmesinin üzerine Ersin Görkem, maç ve antrenmandan kalan zamanlarında evde dinlenerek ya da aileleriyle zaman geçirdiklerini dile getirdi.

Sporcular okuldan ayrılmadan önce öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirip, imza dağıttı. ( Alıntı: Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü)

Galeri

Sponsorlarımız