A Takımı Haberleri

Altekma'yı devirdik

Altekma'yı devirdik

Erkekler Voleybol 1.Lig karşılaşmasında güçlü rakibimiz TFL Altekma'yı net bir skorla 3-0 yendik.

Maçın 1.setine çok iyi başlayan Erkek Voleybol takımımız kısa süre içinde rakibine üstünlüğünü kabul ettirdi.Sette 7 farklı üstünlük sağlayan ekibimiz setin sonuna kadar bunu sürdürdü ve seti 25-18 kazanarak maçta 1-0 öne geçti.

2.sette iki tarafta maça ortak oldu.Heyecan içinde geçen bu sette son anlar çekişime içinde geçti.23-21 öne geçmeyi başaran TFL Altekma seti almaya çok yaklaşsa da oyuncumuz Kerem'in kritik 2 bloğu ile sete tekrar dengeyi getirdik.Bu andan itibaren seyircisini de arkasına alan ekibimiz setten 25-23 galip ayrılarak maçta 2-0 öne geçti.

3.setin başlangıcında denk bir mücadele sergilendi.Karşılıklı sayıların alındığı anlardan sonra ekibimizde müthiş bir mücadele ruhu ,birlik ve beraberlik ön plana çıkmaya başladı.Serviste çok az hata yapan oyuncularımız setin yarısından itibaren farkı açmaya başladı.Sasha ,Alperen Aydın,Alper,Murat ,Kerem oldukça etkili olurken sonradan oyuna giren Halit'inde etkisiyle ekibimiz seti 25-15 önde bitirdi.

Voleybol takımımız geçen yılı 2.sırada tamamlayan güçlü ekibini 3-0 yenerek bu sene ki iddiasını ortaya koydu.

Oyuncularımızı ve teknik ekibimizi tebrik ediyoruz.

Maçta ayrıca Instagram sayfasındaki 1000.takipçimize imzalı forma hediye ettik.

Takımımız haftaya 7 Ekim 2017 Cumartesi Saat 13.00 de Eskişehir ATATÜRK Spor salonunda Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacaktır.

Galeri

Sponsorlarımız