A Takımı Haberleri

Transferler arka arkaya geldi

Transferler arka arkaya geldi

Erkek Basketbol takımımız 7 yeni isimle anlaşma sağladı.

Kaptan Ersin GÖRKEM, Anıl BİLİCİ ,Barış ERDOĞAN ve Oğuzhan GÜZEL ile yoluna devam etme kararı alan takımımız iç transferde de gerekli mevkilere 7 oyuncu transfer etti.

Öncelikle Anadolu Efes'in altyapısından yetişen Yeşil Giresun Belediyespor'un 19 yaşındaki genç oyuncusu Samet GÜLEK ile 1 yıllık sözleşme imzalayan takımımız daha sonra Aydın Belediyespor'un 22 yaşındaki genç pivotu Ayberk GÜLERYÜZ ile sözleşme imzaladı.

Transfer çalışmalarına devam eden ekibimiz bir önceki yıl ekibimizde yer alan geçen yılı Bolu Belediyespor'da geçiren forvet Barış YALMAN'la anlaşma sağladı.

4 numara (Güçlü forvet) pozisyonu için ekibimiz Afyon Belediyespor'un tecrübeli oyuncusu Eren OCAKTÜRK ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Oyun kurucu pozisyonu için ekibimiz tercihini önceki yıl İstanbul Beylikdüzü'nde başarılı bir sezon geçiren 26 yaşındaki Genco Ozan BİLİK'ten yana kullandı.

Takımımız ön alan için Ormanspordan 26 yaşindaki Berkay DEMİRCİ ve Pertevniyal'den 21 yaşındaki genç oyuncu Tamer ERDEN ile anlaşarak iç transferi bitirmiş oldu.

Yeni gelen oyuncularımıza Düzce Belediyespor ailesine hoşgeldin diyor,başarılı bir sezon geçirmelerini diliyoruz.

Geçen yıl takımımızda yer alıp bu sene devam etmeyeceğimiz ;

Tayfun KARABEY, Cihan AMASYALI , Lauron DENDY , Erhan YETİM , Trevon HUGHES , Erdinç BALTO , Hilmi CANTOPÇU , Utku BAYRAKTAR , Faik CAN NURKAN ' a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ,spor hayatında başarılar diliyoruz.

#duzcebelediyespor

 

Galeri

Sponsorlarımız