A Takımı Haberleri

Bizim Kızlar,Belediye başkanımız Mehmet Keleş ile buluştu

Bizim Kızlar,Belediye başkanımız Mehmet Keleş ile buluştu

Belediye başkanımız Mehmet Keleş,Bayan basketbol takımımızı makamında kabul etti. Başarılı kızlarımızı tek tek tebrik edip çeşitli hediyeler verdi.

Belediye Başkanımız Mehmet Keleş ,bu sene bayan basketbolunda fırtına gibi esen henüz 16 yaş ortalamasına rağmen farklı kategorilerde Türkiye 5.liği ve Türkiye 2.liği kazanan ,Türkiye 2.Ligine yükselmenin kapısından dönen kızlarımızı ve antrenörlerini makamına davet ederek onlara tebriklerini bizzat iletti.

Ayrıca Belediye başkanımız Mehmet Keleş , başarılı kızlarımıza desteklerinin devam edeceğini ,onların daha da başarılı olmaları için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdi.

Düzce Belediyespor Bayan basketbol takımı oyuncu ve antrenörleri takım kaptanının formasını imzalayarak Belediye Başkanımız Mehmet Keleş'e hediye etti.Kulüp başkanımız Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU her yıl sonunda tüm branşlarda da bu uygulamayı yapacaklarını ve imzalı formanın kulüp müzesinde sergileneceğini söyledi.

Kulüp Başkanımız Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU ayrıca takımımızın başarı yolculuğundan bahsederek ,ne kadar zorlu bir süreçlerden geçtikleri hakkında bilgi verdi.

Törende ayrıca Düzce Kültür Lisesinin sahibi Hasan AKTÜRK'te yer aldı.Bilindiği üzere Hasan AKTÜRK kız basketbolcularımızın 10 tanesinin eğitim ihtiyaçlarını ücret almadan karşılanmasını sağlıyor.Hasan AKTÜRK , konuşmasında kızlarımıza vereceği desteğin devam edeceğini ,Üniversite de kızlarımıza desteklerinin süreceğini söyledi.İleriki yıllarda da Kültür kolejine geleceği parlak basketbolcuların alınacağını söyleyen Hasan AKTÜRK Düzce sporuna desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Belediye Başkanımız Mehmet Keleş'in oyuncu ve antrenörlere verdiği çeşitli hediyelerle toplantı sona ererken Mehmet Bey tüm oyuncularımızın tek tek elini sıkarak onları yolcu etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Keleş'e kızlarımıza verdiği sürekli destekten ötürü çok ama çok teşekkür ediyoruz..

Düzce Kültür Koleji sahibi Hasan AKTÜRK'e de kızlarımıza sahip çıktığı için teşekkür ediyor,devamını diliyoruz..

 

Haber videosu;

 

Sponsorlarımız