A Takımı Haberleri

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç başarılı sporcuları ağırladı

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç başarılı sporcuları ağırladı

Bulgaristan’da yapılan şampiyonada Avrupa üçüncülüğünü elde eden kulübümüz sporcusu milli karateci Dilara Bozan da başarılı heyet içinde yer aldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, uluslararası organizasyonlarda branşlarında madalya kazanan Milli Sporcuları kabul etti. Bakanlık makamında gerçekleşen kabulde, madalya kazanan sporcuları tebrik eden Bakan Çağatay Kılıç, " Güzel duyguları bize yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Daha büyük başarılar elde edeceğinize inanıyorum. En büyük amacımız, sizin daha da büyük başarılara imza atabilmenizdir. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız." dedi. 

Bulgaristan’da yapılan şampiyonada Avrupa üçüncülüğünü elde eden kulübümüz sporcusu milli karateci Dilara Bozan da başarılı heyet içinde yer aldı.Sporcumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz


Kabulde, Erzurum 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali (EYOF), Dünya Gençler Curling Şampiyonası, Artistik Cimnastik Dünya Kupası, Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası, Avrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası, U21 Erkekler Salon Hokeyi Avrupa Şampiyonası, Dünya 20 Yaş Altı Buz Hokeyi Şampiyonası Division III'te madalya kazanan sporcular hazır bulundu. 

Sponsorlarımız