A Takımı Haberleri

Kula'yı deviremedik.

Kula'yı deviremedik.

Türkiye Voleybol Erkekler 1.Ligi A Grubu 22.Hafta maçında evimizde Jeopark Kula Belediyespor'a 3-1 mağlup olduk

Türkiye Voleybol Erkekler 1.Ligi A Grubunda büyük farkla lider pozisyonunda olan Jeopark Kula Belediyespor ile evimizde karşılaştık.Kaptan Murat Çakmak ve Ertuğrul 'un sakatlıkları sonucu maçta olamamaları bizi oldukça etkiledi.

1.sette rakibimiz maçın başında sağladığı sayı avantajını setin sonuna kadar sürdürdü ve seti 25-18 kazandı.

2.sette önceki setin aynısı şekilde devam etti.İlk teknik molada 3 sayı avantajını yakalayan rakibimiz setin sonuna kadar aradaki farkın kapanmasına izin vermedi.Karşılıklı alınan sayılar sonrası set sonunda konsantrasyonu bozulan ekibimiz üst üste sayılar verdi ve set 25-17 rakibimizin oldu.

3.set ekibimiz için diriliş niteliğindeydi.İki güçlü takımın çarpışmasında setin başında bu sefer sayı avantajını yakalayan taraf ekibimiz Düzce Belediyespor oldu.1.ve 2.teknik molalara da önde giren ekibimiz setten 25-21 üstün ayrıldı.Bu sette seyirci desteği muazzamdı.

4.sette seyirci desteğini de arkasına alan ekibimiz sete ve maça dengeyi getirdiği sıralarda hiç bir şekilde küfür ,kötü söz ,fiziki müdahale olmamasına rağmen rakip takımın şikayeti üzerine hakemler etkin olan seyircilerimizle saha arasına set çekti.Bu arada maç durdu.Konsantrasyon kaybı yaşayan takımımız üst üste sayılar verdi.Bu arada morali bozulan seyircilerimizde durdu.Yakalanan atmosfer kaybolduktan sonra bir türlü maça kendini veremeyen ekibimiz maçtan koptu.Bunu iyi değerlendiren rakibimiz de etkili ve güçlü oyunlarla farkı açtı.Setin sonu 25-17 rakibimizin üstünlüğü ile bitti.

Bu sonuçla rakibimiz maçtan 3-1 galip ayrıldı.Başta Pucchi ve Jeopark Kula Belediyespor takımını tebrik ediyoruz.

Ekibimizin bir sonraki maçı 3 gün sonra 21 Şubat 2017 Salı Saat 14:00 'de Isparta Eğirdir Spor Salonunda  Eğirdir Elma ile karşılaşacaktır.

Galeri

Sponsorlarımız