A Takımı Haberleri

Tüm takımlarımız deplasmanda.

Tüm takımlarımız deplasmanda.

Bu hafta A takım ve Altyapı takımlarımızın tümü deplasmana gidiyor.

Öncelikle A takımlarımızdan Kadın Basketbol takımımız bugün 10 şubat Cuma günü saat 15.00 de Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Altyapı Erkek Basketbol takımımız Anadolu Yıldızlar Ligi için Çorum'da. Rakipleri Zonguldak ,Ordu ,Bartın.4 takımdan ilk 2 sırayı alabilirsek yarı finale kalacağız.

Altyapı Kadın basketbol takımımız da Analig Yıldızlar Ligi için Çorumda. Rakipler Tokat Ordu ve Kastamonu.. İlk 2 ye girersek Yarı finallere gitmeye hak kazanacağız.

Altyapı kadın küçük voleybol takımımızda Anadolu Yıldızlar Ligi için Çorumda.Rakipler Amasya ,Çorum ve Kastamonu.İlk 2 ye girersek Yarı finallere gitmeye hak kazanacağız. 

Tüm altyapılarımız Anadolu Yıldızlar Liginde 10-11-12 şubat tarihlerinde Yarı finale çıkmak için savaşacaklar. 

Ayrıca Bölgesel Ligde mücadele eden Altyapı Kadın Voleybol Genç takımı da Düzcede 10-11-12 Şubat tarihlerinde Bölgesel Lig maçlarına çıkacak.Altyapı Kadın Voleybol Genç takımımızın maç fikstürü şu şekilde oluştu.

gg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A takımlarımızdan Erkek Voleybol takımımız kritik haftada Konya deplasmanında yarın 11 Şubat Cumartesi günü Saat 14.00 de Konya Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak.

A takım Erkek Basketbol takımımız ise yarın 11 şubat saat 19.00 da Eskişehir de Eskişehir Basket ile oynayacak. Çıkıştayız rakip çok güçlü.Maç ES TV den canlı yayınlanacak.

Tüm takımlarımız dışarıda taraftarlarımız Düzce'de ...Zor hafta.

Sponsorlarımız