A Takımı Haberleri

Osman SOLAKOĞLU Topluma Hizmet ödülünü aldık

Osman SOLAKOĞLU Topluma Hizmet ödülünü aldık

Osman Solakoğlu Basketbolla Topluma Hizmet Ödülü'nün bu yılki kazananı Düzce Fatih Ortaokulu sporcularına ödülü, Darüşşafaka Doğuş – Banvit karşılaşmasının devre arasında düzenlenen törenle TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu takdim etti.

Düzce Belediyespor Kadın Basketbol takımı sporcuları; ödülünü ve şiltini Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile Osman Solakoğlu'nun oğlu Kemal Solakoğlu'ndan aldı.

 

Takımımız öncelikle sabah 06.00 da yola çıkarak 10.30 da yapılacak olan Osman Solakoğlu 'nun mezarı başında ki törene katıldı.Mezarı başında yapılan dualarla rahmetli Osman SOLAKOĞLU yad edildi.

Geçen yıl takımını Türkiye Şampiyonu yapan Hakan ATEŞ ve yardımcıları Cüneyt KORKUSUZ ,Mümin ÇAKAR, fizyoterapist Aysun Vural, Fatih Ortaokulunun müdürü İsmail TETİK, şampiyon oyuncu kadrosu ve  yanında destek olmak için tüm takım sporcularımız da  kafilede yer aldı.

Takımımızla birlikte ekibimize destek olmak amacıyla Düzce Belediyesi Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Mehmet KELEŞ , Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesude ÖZCAN , Düzce Belediyespor Başkanı Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU ,Erkek Basketbol takımı Baş antrenörü Faruk BEŞOK' da törende salonda yerlerini aldılar.

Türkiye Basketbol Federasyonunun en prestijli ödülü olan OSMAN SOLAKOĞLU TOPLUMA HİZMET ÖDÜLÜ 'nü düzenleyen ve bizi buna layık gören öncelikle Türkiye Basketbol Federasyonu ve Başkanı Sayın Hidayet TÜRKOĞLU'na , Merhumun oğlu Sayın Kemal SOLAKOĞLU'na ,Merhumun eşi Sadiye SOLAKOĞLU'na , TBF Altyapılar Direktörü Necati GÜREL'e , gün boyu bizimle ilgilenen TBF Altyapılar Direktörü yardımcısı Hakan ŞAHİN'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Osman SOLAKOĞLU'nun oğlu Kemal Bey'e ve eşi Sadiye Hanım'a  zarif kişilikleri, kibarlıkları, oyuncularımızla tek tek ilgilenmesi onlarla konuşmaları ,oyuncularımıza önemli olduklarını hissettirici davranışlarda bulunmaları ,mükemmel diyalogları sebebiyle ayrıca teşekkür ediyoruz.

Ekibimizi bu yolculukta yalnız bırakmayan ve sürekli destek olan Düzce Belediyesi Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Mehmet KELEŞ'e , Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesude ÖZCAN'a , Düzce Belediyespor Başkanı Hatun ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU'na ,Fatih Ortaokulunun müdürü İsmail TETİK'e ve Erkek Basketbol takımı Baş antrenörü Faruk BEŞOK 'a da minnetlerimizi sunuyoruz.

Tabiki en önemlisi en büyük teşekkürümüz Hakan ATEŞ ve oyuncular Saliha Mandıracı ,Rana UÇAR , Şevval ÖZKAYA ,İremnur ÖZDAMAR ,İrem YILDIZLI ,Elanur ALDAŞ ve Tuğçe KARADAĞ'a...

BİZE BU GURURU YAŞATTIĞINIZ İÇİN TEKRAR HELAL OLSUN..

Osman ÇOLAKOĞLU kimdir ? 

 

Sponsorlarımız